A férfi kézilabda NB I. 5. fordulójában a Ceglédi KK SE ismét egy előrehozott mérkőzést játszott, ezúttal idegenben. A Cegléd az Egerrel, a házigazda Csurgó pedig a Tatabányával lépett volna pályára, de mindkettőjük ellenfele halasztásra kényszerült a járvány miatt, így a két ellenfél nélkül maradt csapat pénteken játszotta le a szeptemberben elmaradt mérkőzésüket. A Nemzeti Sport tudósítása:

CSURGÓI KK–CEGLÉDI KKSE 28–19 (12–8)

Csurgó, 700  néző.   V: Bóna, Földesi

CSURGÓ:  TATAI – VASZICS 5, LEIMETER   6, Hanusz 1,Szeitl 1, VASVÁRI, Borsos 1. Csere: Pallag, Bordás (kapusok), KRSZMANCSICS  9 (1), Tormás 1, Gábor M.   2,    Gebhardt 1,    Kerkovits 1,  Popovics.  Edző: Alem Toszkics

CEGLÉD:  Tamási – Gyene, Sinkovits 1, Spekhardt 1, NÉMETH B. 3,  VRANAC 3, Zakics  3. Csere: Rózsavölgyi, Kránitz (kapusok), PÁSZTOR Á.   3, Kiss R., Szepesi I. 3, Mazák 1,  Kállai, Teleki 1. Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása. 6. perc:  1–3. 8. p.: 2–3. 15. p.:  6–5.   22. p.: 7–6.  24. p.:  8–7.  36. p.:  15–10.45. p.: 21–13.  53.  p.: 23–16. 58. p.: 27–17

Kiállítások:   8, ill. 10 perc

Hétméteresek:   2/1, ill. 2/0

Alem Toszkics:   – Sokat készültünk, videóztunk erre a találkozóra, tudtuk, hogy jó az ellenfelünk, de a csapatunk lassan jön ki ebből a vírusos helyzetből, így nehéz követelni is. Ma jól védekeztünk, sikerült könnyű gólokat szerezni. Jó érzés ismét tétmeccseket játszani, ez a siker jó motiváció a Balatonfüred elleni mérkőzésre.

Nagy Károly:   – Normálisan kezdtünk, aztán a félidő derekán elfogyott a lendületünk. A védekezésünk nem a legkeményebb, a támadásaink is akadoztak. Tudtuk, hogy nehéz lesz ez a szezon. Jövő héten fontos találkozó vár ránk, innentől kezdve arra készülünk.