A férfi kézilabda NB I szombati játéknapján a Csurgót fogadta a Ceglédi KK SE a Gál József Sportcsarnokban. Nagyot küzdött a Cegléd, az 50. percben még 19-20-at mutatott az eredményjelző. Remekül védekezett a csapat, de elöl több volt a hiba, mint amennyivel le lehet győzni a Csurgót, ráadásul a játékvezetők felfogása finoman szólva nem nekünk kedvezett…

CEGLÉDI KK SE – CSURGÓI KK 22 – 27 (13–14)

CEGLÉD: TAMÁSI – Lászlai 3, Gábor, Juhász 2, Spekhardt 1, Zobec 2, Kecskeméti 2 Csere: Mojszilov (kapus), Vuckovic 1, Szabó, Davidovic 2 , MIKITA 4, Schäffer 3, Pocsai 2(2) Edző: Nagy Károly

CSURGÓ: Balogh – Oslak 1, Kovacevic 4, Vasvári, Hadziomerovic 2,ASZTRASAPKIN 6/1, Csere: Varjú 2, CEHTE 6 ,Hanusz 1, Toszkics 1, Kerkovits, Nagy Sz. 2, Szeitl 2, Bazsó, Farkas Edző: Bencze József

Cegléd, 650 néző. V: Réti, Szedmák

Az eredmény alakulása. 4. perc: 1-1, 8. p.: 1-4, 18. p.: 5-9, 21. p.: 7-12, 28. p.: 12-13, 32. p.: 14-14, 37. p.: 14-17, 49.p.: 19-20

Kiállítások: 4, ill. 8 perc

Hétméteresek: 3/2, ill. 4/1

MESTERMÉRLEG:

Nagy Károly: – A mérkőzés végeredménye nem mutatja, hogy mekkora csata volt. A végjátékban dőltek el a dolgok és elsősorban azért, mert fegyelmezetlenek voltunk.

Bencze József: – Küzdelmes mérkőzésen sikerült nyernünk, nem tudtuk azt játszani, amit szerettünk volna. Nagyon szívós Cegléddel találkoztunk, nagyon örülünk a győzelemnek, mert az elmúlt fordulókban nem tudtunk nyerni.