A K&H Férfi Kézilabda Liga rájátszásának első fordulójában Balmazújvárosban lépett pályára a Ceglédi KK SE. A Cegléd izgalmas mérkőzésen egy pontot „elcsent” riválisától. A Nemzeti Sport tudósítása:

KŐNIG-TRADE BALMAZÚJVÁROS–CEGLÉDI KKSE 29–29 (13–13)

Balmazújváros, 700 néző. V: Dobrovits, Tájok

BALMAZÚJVÁROS: PAUL – Balda 3, Morva, Korsós, Balázs S., PÉREZ 4, Kekezovics 2. Cs:PAJKÓ (kapus), Hanták 3 (1), VRANAC 2, LAZICS 4, Temesvári 2, Tomics, OLÁH G. 6 (4), Horváth D., ISTVÁN 3. Edző: Füzesi Ferenc

CEGLÉD: Bősz – ORSZÁGH 3, PERISICS 5 (1), GRBOVICS 3, BÍRÓ B. 6, ANDJELICS 3, Lászlai 2.Cs: Abramovics, MOJSILOV (kapusok), Kun, Sipeki 1, Megyeri, Imregi, LEPSÉNYI 4, Tóth N., Hódi 2. Edző: Kökény István

Az eredmény alakulása. 7. perc: 3–1. 14. p.: 6–3. 21. p.: 8–8. 27. p.: 11–11. 35. p.: 15–15. 39. p.: 16–19. 45. p.: 19–23. 49. p.: 23–23. 57. p.: 26–28

Kiállítások: 8, ill. 10 perc

Hétméteresek: 6/5, ill. 3/1

Füzesi Ferenc: – Tovább tart a hazai átok, de nagyon remélem, hogy hamar túl leszünk rajta.

Kökény István: – A rájátszás elején nagyon kemény csata várt ránk, tudtuk, hogy erős csapat a Balmazújváros. Nagyon sokat ér ez a pont. A mérkőzés utolsó negyedében meg tudtuk volna nyerni a csatát, de így is dicséretesen küzdött csapatom.