A labdarúgó NB II. 7. foedulójában megszerezte első győzelmét a Ceglédi VSE. A Csákvár elleni hazai győzelemről Szabó István nyilatkozott a mérkőzés után:

– Már az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, mert a két szerzett gólon kívül több helyzetet elpuskáztunk. Így a második játékrészt magunknak tettük nehézzé, de ettől függetlenül megérdemelten nyertünk.

CEGLÉDI VSE–FC CSÁKVÁR 3–2 (2–0)
Cegléd, 400 néző. VEZETTE: Lovas László (Kormányos II Gábor, Szvetnyik Bence)
CEGLÉD: Tóth Z. – Vattai, Albert I., Makrai, Pesti D. – Nagy V., Dóczi, Koncz, Markó – Koós, Kormos
CSERE: Koncz helyett Füle az 58., Nagy V. helyett Teixeira a 60., Kormos helyett Viniczai a 86. percben
CSÁKVÁR: Gelei V. – Ambrus, Dullo, Hajdú S., Köntös – Molnár Cs., Bakos Sz., Király G., Domján – Mihály, Gajdos
CSERE: Dullo helyett Molnár T. (3) a szünetben, Gajdos helyett Horváth R. (–) a 65., Bakos Sz. helyett Barcsay (–) a 75. percben
GÓLSZERZŐ: Kormos (1–0) a 31., Kormos (2–0) a 45., Domján (2–1) az 57., Koós (3–1) a 84., Domján (11-esből, 3–2) a 87. percben

BOGNÁR GYÖRGY, a Csákvár vezetőedzője: A hazaiak gyorsabbak, frissebbek voltak, a párharcok többségét is megnyerték, így rászolgáltak a győzelemre. Mi talán fáradtabbak voltunk a szokottnál a keddi kupamérkőzés miatt.