Szeptember első hétvégéjén Miskolcon az Egyetemi Sportcsarnokban került megrendezésre a veterán kötött és szabadfogású országos bajnokság. A Ceglédi VSE egy fővel képviseltette magát az OB-én. Józsa Attila mind a két fogásnemben szőnyegre lépett a „B” kategória (1974-1978-ban születettek) és mind a két fogásnemben a dobogóra állhatott. Kötöttfogásban második, szabadfogásban harmadik helyen végzett.

Szeptember 14-én az a Ceglédi VSE birkózói Abonyban a Skultéty Sándor emlékverseny, Közép-Magyarország Területi Diák I-II. kötöttfogású diákolimpián és gyermek valamint leány versenyen vett részt 31 fővel. A versenyen 22 szakosztály 207 versenyzője mérte össze a tudását. A ceglédiek közül végül 27-en állhattak fel a dobogóra és a diák I-II. korosztályokban 16-an jutottak be az országos döntőbe. A diák I. korosztály legjobb versenyzőjének járó különdíját Mizsei Milán az 54 kg győztese vehette át.