Második mérkőzését itthon játszotta a CEKK a női kosárlabda NB I négy közé kerüléséért. Az első találkozón Győrben épphogy alul maradt a Cegléd és sajnos a pénteki hazai visszavágón is a zöld-fehérek mellé állt Fortuna, így a VBW CEKK Cegléd a jövő héten az 5-8. helyekért versenyezhet tovább. Izgalmas és fordulatos volt az egyik fél második mérkőzéséig tartó Cegléd-Győr párharc második felfonása. A vendégek a végső dudaszó előtti másodpercekben szerezték győztes kosarukat, így két győzelemmel ők mehetnek a „négy közé”. A Nemzeti Sport tudósítása:

VBW CEKK CEGLÉD–CMB CARGO UNI GYŐR 61–63 (16–17, 13–20, 21–13, 11–13)

Cegléd, 600 néző. Vezette: Kapitány, Papp P., Jakab

CEGLÉD: Medgyessy 10/3, POPOVICS 16/6, Cooper 5/3, MOKANGO 14, MAKSZIMOVICS 12. Csere: Zsovár 4, Kányási. Edző: Cziczás László

GYŐR: FIELDS 15/6, SIMON ZS. 11/3, Varga Zs., Krivacsevics 7, GOREE 11. Csere: CZANK 8, Török Á. 2, Stepanová 8, Laklóth 1, Nagy-Bujdosó. Edző: Sandro Orlando

Az eredmény alakulása. 3. perc: 4–5. 4. p.: 8–5. 8. p.: 12–13. 13. p.: 24–19. 16. p.: 24–29. 18. p.: 27–35. 23. p.: 38–37. 27. p.: 46–42. 29. p.: 46–48. 32. p.: 52–55. 35. p.: 56–55. 39. p.: 60–61

Cziczás László: – Az erősebb kerettel rendelkező, szerencsésebb csapat jutott tovább. Egy szót sem szólhatott volna senki, ha ezer sebből vérző együttesem kettő-nullával lép előre, de ezzel együtt sem érdemtelen a Győr győzelme.

Sandro Orlando: – Nagyon nehéz, kemény mérkőzést nyertünk meg. Az egyetlen problémánk a harmadik negyed kezdetén volt, de a lányok utána összekapták magukat, védekezésben és támadásban is harcos erényeket csillogtatva sikerült megnyerni az összecsapást.