A női kosárlabda NB I 12. fordulójában a PEAC Pécs otthonában lépett pályára vasárnap a CEKK. A Cegléd otthon ősszel óriási meglepetésre nyerni tudott a PEAC ellen és bár most kikaptak, de nagy zakót nem tudtak rájuk szabni a sokkal jobb erőkből álló hazaiak. A Nemzeti Sport tudósítása:

PEAC-PÉCS–CEGLÉDI EKK 87–74 (20–19, 22–16, 19–21, 26–18)

Pécs, 300 néző. V: Pálla, Jakab L., Surányi G.

PEAC: Pedrars 7/3, PARKS 13/3, RAKSÁNYI 15/3, Kaposi 2, WILLIAMS 21/6. Csere: Fűrész 11, SZTANKOVICS 12, Szücs R., Bozóki 6. Edző: Roberto Hernández

CEGLÉD: MEDGYESSY 10, SZABÓ D. 9/9, SKORICS 20/3, Serbán 6/3, Makszimovics 16.Csere: Kobolák 2, Ruttner 2, Szepsi, Katona 9/3. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 3. perc: 7–8. 6. p.: 9–12. 13. p.: 26–22. 17. p.: 38–28. 23. p.: 45–39.26. p.: 51–45. 33. p.: 69–57. 37. p.: 77–66

Roberto Hernández: – Nagyon fontos mérkőzés volt ez a számunkra. Védekezésben akadtak gondjaink a koncentrációval, de összességében elégedettek lehetünk, az történt a pályán, amit elterveztünk. Végig kontroll alatt tartottuk a mérkőzést, jól kidolgoztuk a dobóhelyzeteinket.

Cziczás László: – Három negyeden keresztül nagyon szép játékot produkáltunk, de az utolsó negyedet, amelynek lélektani előnnyel futottunk neki, sajnos csúnyán elrontottuk.