A női kosárlabda NB I. negyeddöntőjének harmadik Győr elleni mérkőzését játszotta a Ceglédi EKK szerdán. A bravúros hazai győzelme után újra idegenben lépett pályára a ceglédi csapat, ahol  ismét megrángatták a Győr bajszát, ugyanis két negyedet is meg tudtak nyerni, de ez sem volt elég a végső győzelemhez. Az egyik fél két győzelméig tartó párharcot a Győr nyerte 2-1-re, de így is csak dicsérni lehet a CEKK-et a remek negyeddöntőbeli teljesítményéhez. A Nemzeti Sport tudósítása:

NŐI KOSÁRLABDA NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS

CMB CARGO UNI GYŐR–CEGLÉDI EKK 86–76 (16–19, 26–16, 18–19, 26–22)

Győr, 150 néző. V: Papp P., Farkas G., Vida

GYŐR: RADOCSAJ 12, LAKLÓTH 10/6, Varga Zs. 6, GRIGALAUSKYTÉ 11/3, GOREE 24.Csere: CHANEY 16/6, Horváth L. 5, Horváth K. 2, Koch. Edző: Völgyi Péter

CEGLÉD: MEDGYESSY 14/6, KATONA SZ. 18/3, SKORICS 14/3, Serbán 3/3, Makszimovics 14. Csere: Szabó II D., Kobolák 13, Ruttner, Szepsi. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 3. perc: 6–7. 7. p.: 10–10. 12. p.: 20–21. 16. p.: 27–33. 18. p.: 37–33. 23. p.: 46–38. 28. p.: 53–45. 32. p.: 65–54. 35. p.: 72–60. 38. p.: 81–70

Kipontozódott: Serbán (23. p.), Varga Zs. (33. p.)

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–1, a Győr javára

Völgyi Péter: – A Cegléd rendkívül megnehezítette a dolgunkat, de összességében nem érdemtelen a továbbjutásunk, mivel négyszer győztük le ebben a szezonban.

Cziczás László: – Ismét jól teljesített a csapatunk, de jelen pillanatban még nem érett meg az elődöntőre. A rutinosabb Győr kihasználta minden hibánkat.