A női kosárlabda NB I 6. fordulójában a Vasas otthonában lépett pályára a VBW CEKK Cegléd, ahol magabiztos győzelmet szereztek Cziczás László tanítványai. A Nemzeti Sport tudósítása:

A Vasas–Cegléd mérkőzés első negyede pontzuhatagot hozott, ekkor még csak 2 ponttal állt jobban a vendégegyüttes, a következő tíz percet azonban 20-szal megnyerte. Cziczás László csapata csupán az utolsó negyedben fogta vissza a ponttermelést, de így is eljutott 85-ig, és 27 ponttal megverte a fővárosiakat. A válogatottba meghívott Medgyessy Dóra és Katona Szidónia 6-6 pontot szerzett, Lelik Réka 8 ponttal, 6 lepattanóval és 4 gólpasszal zárt. A találkozó legjobbja a ceglédi Jelena Makszimovics (20 pont, 17 lepattanó) volt.

VASAS AKADÉMIA–VBW CEKK CEGLÉD 58–85 (24–26, 7–27, 11–18, 16–14)

Pasaréti út, 150 néző. V: Boros T., Pozsonyi, Vida J.

VASAS: Kalu 9, BÖRÖNDY V. 10, Dombai 9/3, Mérész 7, Heljic 4. Csere: Tóth O. 3, Dúl 2,Kapusi-Demeter 10, Farkas F. 4, Ambrus. Edző: Földi Attila

CEGLÉD: Medgyessy 6, KÁNYÁSI 13/3, Zsovár 2, Katona Sz. 6/3, MOKANGO 14. Csere: Popovics 10, Lelik 8, MAKSZIMOVICS 20, Serbán 6, Filipowicz V., Filipowicz D. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 4. perc: 8–12. 8. p.: 18–20. 13. p.: 28–34. 17. p.: 30–44. 24. p.: 32–63. 28. p.: 38–69. 33. p.: 46–77. 36. p.: 50–85. 39. p.: 58–85

Földi Attila: – Tudtuk, hogy a Cegléd nagyon erős csapat. Tudtuk, hogy a palánk alatt fölényük lesz, mivel szerb légiósunk sérülés miatt nem játszhat. Ennek ellenére a kihagyott ziccerekre nem voltunk felkészülve, egy ilyen szintű csapat ezt rögtön megbosszulja. Ennek következménye a nagy különbség.

Cziczás László: – Nagyon nagy jövő előtt álló csapattal mérkőztünk meg. Ami fontos volt ma nekünk, hogy mindenkinek sok játékpercet tudjak biztosítani.