Újabb találkozót nyert a WBV CEKK Cegléd a női kosárlabda NB I. 9-12. helyért rendezett mérkőzésen, így a bennmaradásért küzdő csapatok rangsorában megerősítette 9. helyét a bajnoki tabellán. A Nemzeti Sport tudósítása:

VBW CEKK CEGLÉD–ELTE BEAC ÚJBUDA 70–63 (17–22, 17–20, 25–9, 11–12)

Monor, zárt kapuk mögött. V: Söjtöry, Nyilas, Györfy R.

CEGLÉD: ORTIZ 21, Gorjanácz 8, Szotiriu 5/3, Kobolák 3/3, T. MOORE 17. Csere: Ruják N. 5/3, Révész L. 1, SZIRONY 10. Edző: Kosztasz Keramidasz

BEAC: Czank 5/3, Koch, BOROS J. 11/3, MÉRÉSZ 12, SMITH 26/6. Csere: Szabó D. 2, Zsámár 2, Dusanics 5, Galántai, Juhász. Edző: Balogh Judit

Az eredmény alakulása. 2. perc: 6–0. 5. p.: 6–9. 8. p.: 12–16. 13. p.: 22–28. 17. p.: 28–34. 20. p.: 34–42. 23. p.: 43–44. 25. p.: 48–46. 29. p.: 57–51. 34. p.: 61–55. 38. p.: 66–60

Kipontozódott: Mérész (40. p.)

Kosztasz Keramidasz: – Ha már így alakult a helyzetünk, mindenképpen nyerni akartunk, mert szerettük volna a lehető leghamarabb matematikailag is bebiztosítani a kilencedik helyet. Azzal, hogy a második félidőre és különösen a harmadik negyedre rendeztük a védekezésünket, feljavult a támadásunk is, és így elértük ezt a célt.

Balogh Judit: – Nagyon jó edzőmeccset játszottunk így a húsvét szombatján. Voltak jó periódusaink, és voltak rosszak, ahogy az ellenfélnek is. Igazán kár, hogy ezeknek a mérkőzés.