UNIQA EUROLEASING SOPRON–CEGLÉDI EKK 65–45 (13–10, 15–19, 22–6, 15–10)
Sopron, 300 néző. V: Szabó G., Jurák, Menyhárt
SOPRON: Böröndy 4, Faris 8/3, Zsovár 2, Licskai 4, KRNIJCS 22. Cs: Tetemondová 8/3, SIMON ZS. 10, Weininger 1, Sztankovics 6. Edző: Igor Polenek
CEGLÉD: Mányoky 6, SKOBEL 15, Gorjanácz 10, Kobolák 2, Serbán 8. Cs: Filipovicz D. 2, Orbán, Szabó D. 2, Vasas. Edző: Arkadiusz Koniecki
Az eredmény alakulása. 4. perc: 4–2. 7. p.: 11–8. 12. p.: 19–13. 17. p.: 22–21. 24. p.: 40–33. 27. p.: 46–33. 33. p.: 50–39. 37. p.: 58–45
Igor Polenek: – A fiataloknak adtunk lehetőséget, hogy bizonyítsanak, de nem éltek vele. Tanulságos mérkőzés volt, hiszen csak a második félidőben tudtunk nagyobb előnyt kiharcolni, játékosainkat pihentettük a szerdai Euroliga-mérkőzés előtt.

Arkadiusz Koniecki: – Két ellentétes félidőt láttunk. Az elsőben nagyot harcoltunk és jól is játszottunk, amit az eredmény is mutat. A második játékrészben gyengébbek voltunk, és a Sopron a harmadik negyedben ellépett tőlünk.