A női kosárlabda NB I alsóházában a ZTE otthonában lépett pályára és nyert a már biztos 9. helyen végző VBW CEKK Cegléd. A Nemzeti Sport tudósítása:

ZTE NKK–VBW CEKK CEGLÉD 74–78 (15–20, 17–24, 21–21, 21–13)

ZALAEGERSZEG: DZOMBETA 25/6, Dömötör 2, Kulcsár 2, Tuchscherer 9, SZABÓ P. 21/3
Csere: Horváth Fanni 6, Saad 9, Úr, Edző: Ambrus Péter

CEGLÉD: Ruják N. 6/6, GORJANÁCZ 19, Szirony 12/6, McBryde 5/3, KOBOLÁK 12
Csere: Révész L. 6, SZOTIRIU 18/3, Viszmeg

Edző: Konsztandinosz Keramidasz

Zalaegerszeg, zárt kapuk mögött. V: Goda, Jakab, Horváth Cs.

Az eredmény alakulása. 4. perc: 8–5. 8. p.: 12–18. 12. p.: 22–20. 15. p.: 12–33. 19. p.: 30–42. 24. p.: 38–53. 27. p.: 44–60. 32. p.: 56–65. 34. p.: 62–67. 39. p.: 72–74

Kipontozódott: Ur (35. p.), Tuchscherer (36. p.)

Ambrus Péter: – Ez egy fordított mérkőzés volt, mint az eddigiek, most a második félidőben játszottunk sokkal jobban. Nagyon szeretnénk legalább egy mérkőzést megnyerni az élvonalban, ezúttal közel álltunk hozzá, az utolsó percben csak két pont volt a hátrányunk. Sajnos nem sikerült győzni, de van még hátra két találkozó.

Konsztandinosz Keramidasz: – Az előző fordulóban biztosítottuk az elérhető legjobb pozíciónkat, a kilencedik helyet. Sajnos csalódottak vagyunk, mert úgy éreztük, a nyolc közé kellett volna kerülnünk, de az utolsó találkozón kicsúszott a kezünk közül a rájátszás. Azt nem mondom, hogy ezen a meccsen túlságosan motivált volt a társaság, de azért le a kalappal a lányok előtt, mert hozták a győzelmet.