A férfi kézilabda NB I idei szezonjának utolsó hazai mérkőzésén pénteken a MOL PICK Szegedet fogadta a Ceglédi KK SE. A hazaiaknak voltak igazán jó periódusai is a mérkőzésen. A 11. percben még 6-6 volt az állás, a második játékrész elejét pedig 5-0-ra nyerték a fiúk. Végül nem borult a papírforma, de a Cegléd nem vallott szégyent a világklasszisokkal teletűzdelt Szegeddel szemben.

CEGLÉDI KK SE – MOL PICK SZEGED

29 – 37 (12–21)

CEGLÉD: Mojszilov- Lászlai 4, Gábor 2, Davidovics 1, Spekhardt 1, SCHäFFER 7, Pocsai 4(2)Csere: ALEKSZA ,Koncz (kapusok), JUHÁSZ 4, Müller, Hódi 1, MIKITA 4, Vucskovics 1Edző: Nagy Károly

SZEGED: ALILOVIC-SUNAJKO 6, Bodó 2, Henigman, Gaber 3, Canellas 4, Rodriguez 3, Csere: Sego, Nagy M. (kapusok), Balogh 3(1), Sigurmansson 5(2), Bombac 1, Zsitnyikov 2, Maqueda 3, KASPÁREK 5, Henigman,Edző: Carlos Pastor

Cegléd, 850 néző. V: Földesi, Halász

Az eredmény alakulása. 4. perc: 2-2, 6. p.: 5-4, 11. p.: 6-6, 16. p.: 6-11, 35. p.: 17-24, 42. p.: 19-27, 48. p.: 22-30

Kiállítások: 6, ill. 4 perc

Hétméteresek: 2/2, ill. 5/3