A férfi kézilabda NB I. 9. fordulójának szombati játéknapján az Orosházát fogadta ideiglenes hazai pályáján Abonyban a Ceglédi KK SE. A házigazda Cegléd hullámzó teljesítményét kihasználó, megfogyatkozott létszámmal érkező vendégek a második félidőben hat gólos hátrányból is visszajöttek a meccsbe és hogy végül nem vitték el mindkét pontot, az nagyban köszönhető Tamási remek védéseinek a hajrában. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI KKSE–OROSHÁZI FKSE-LINAMAR 22–22  (13–11)

Abony, 200   néző.  V:   Hargitai, Markó

CEGLÉD:   KRÁNITZ – Pásztor Á.  5 (2), Kállai  1, SPEKHARDT 4,  Mazák, Németh B.    4, SZEPESI I. 3.  Csere:  Tamási (kapus), Juhász K.  1,   Kiss R. 1, Vranac  2, Sinkovits  1. Edző: Nagy Károly

OROSHÁZA:    ÖZMUSUL – PÁSZTOR M.    4,    Peskov, TÓTH K.   5,   Döme  3, Lele  3,   Usal 1. Csere:  SAKIC 4, Bella 2,    Kiss A.   Edző:   Ratko Djurkovics

Az eredmény alakulása. 8. perc:   5–2. 17. p.:    5–5. 20. p.:    8–6. 29. p.:    11–11.    38. p.:    18–12. 41. p.:   18–15. 44. p.:    20–16. 48. p.:  20–20.  55. p.:   22–21

Kiállítások:   12, ill. 8 perc

Hétméteresek:    3/2, ill. 1/0

MESTERMÉRLEG

Nagy Károly:   – Jól felkészült egymásból a két csapat, a végén igazságos döntetlen lett, de keserű a szám íze, mert hazai pályán meg kellett volna nyernünk ezt a találkozót.

Ratko Djurkovics: – Küzdelmes mérkőzés volt, mínusz hatról jöttünk vissza a jó védéseknek és a könnyű góloknak köszönhetően. A végén megijedtünk attól, hogy akár nyerhetünk is, ezért nem tudtunk élni a lehetőséggel.