Szombaton a férfi kézilabda NB I. 18. fordulójából előrehozott mérkőzésen Abonyban fogadta a Ceglédi KK SE a Csurgói KK csapatát. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI KKSE–CSURGÓI KK 20–30 (7–16)

Abony, zárt kapuk mögött. V: Medve, Südi

CEGLÉD: Kránitz – Pásztor Á. 3, Kállai 1, Juhász K. 2, VRANAC 4, Mazák 1, SZEPESI I. 5 (2). Csere: Tamási (kapus), Sinkovits 1, Teleki, Zakics 1, Kiss R. 2. Edző: Nagy Károly

CSURGÓ: PALLAG – Gebhardt 2, Leimeter 3, Hanusz 1, Szeitl E. 4, Borsos 1, MLADEN
KRSZMANCSICS 9 (3). Csere: Tatai, Füstös (kapusok), VASZICS 6, Gábor
M. 2, Popovics 1, Krecic 1, Vasvári, Nagy Sz. Edző: Alem Toszkics

Az eredmény alakulása. 11. perc: 1–5. 17. p.: 3–8. 25. p.: 6–13. 35. p.: 9–18. 39. p.: 10–20. 46. p.: 13–22. 51. p:17–24

Kiállítások: 6, ill. 4 perc

Hétméteresek: 2/2, ill. 3/3

Nagy Károly: – Sajnos elfogyott a csapatunk, nem voltunk méltó ellenfele a kiválóan játszó és agresszíven védekező Csurgónak. Már az első félidőben eldőlt a találkozó, nem tudtunk mit kezdeni a vendégek védelmével.

Baranyai Norbert: – Először is szeretnénk megköszönni a Cegléd sportszerűségét, amiért vállalta a mérkőzést. A győzelmet a fegyelmezett védekezésünknek és a kiváló kapusteljesítménynek köszönhetjük. Már az első félidőben akkora előnyt kiharcoltunk, amit sikerült a lefújásig megtartani.