A labdarúgó NB II. 13. fordulójában a Szolnoki MÁV lépett pályára a CVSE otthonában.  A Cegléd sajnos nem tudott pontot szerezni és az újabb vereségükkel vészesen közel kerültek a kieső helyhez.

A Nemzeti Sport tudósítása :

CEGLÉDI VSE–SZOLNOKI MÁV 1–2 (0–0)
Cegléd, 500 néző. Vezette: Böcskei Balázs (Aradi József, Becséri Gergely)
CEGLÉD: Kovács A. – Miklósvári, Makrai, Farkas I., Szala – Kenderes, Koncz, Lipusz, Juhász D. (Koós, 60.) – Medgyesi (Rebrik, 81.), Viniczai (Kormos, 71.). Vezetőedző: Kiss László
SZOLNOK: Pokorni – Vári (B. Tóth, 58.), Antal G., Mile, Fritz – Nagy I., Zvara, Grúz, Mundi (Magos, 52.) – Katona B. (Máté J., 52.), Bohner. Vezetőedző: Kis Károly
Gólszerző: Medgyesi (1–0) a 49., Máté J. (1–1) a 66., Máté J. (1–2) a 81. percben
Kiss László: – Vezetésünk után három nagy gólszerzési lehetőségünk volt, könnyedén növelhettük volna előnyünket, ezzel szemben később megvertük saját magunkat.

Kis Károly: – Nagy küzdelemben szereztük meg a győzelmet, amiért a második félidőben különösen sokat tettünk. Annak különösen örülök, hogy góljainknál viszontláttam a hét közben gyakoroltakat.