Harmadik tavaszi mérkőzését is elveszítette a Ceglédi VSE. A labdarúgó NB II. 24. fordulójában vasárnap a tabella harmadik Kaposvár lépett pályára a Cegléd vendégeként. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI VSE–KAPOSVÁRI RÁKÓCZI 1–2 (0–1)

Cegléd, 500 néző. Vezette: Bogár Gergő (Punyi Gyula, Márkus Péter)

CEGLÉD: Mursits – Kárász, Pallagi, Preklet, Farkas A. – Fejes J. (Póti, 56.) – Rétyi T., Oldal (Csirmaz, 66.), Nagy T., Földi B. (G. Bíró, 59.) – Szilágyi P. Vezetőedző: Nagy Tibor

KAPOSVÁR: Slakta – Vachtler, Hegedűs D., Szabó A., Hadaró (Fodor M., 81.) – Zsiga, Szakály A., Nagy K., Tömösvári – Beliczky (Godzsajev, 76.), Ádám M. (Rajczi, 68.). Vezetőedző: Waltner Róbert

Gólszerző: Tömösvári (0–1) a 39., Rajczi (0–2) a 87., Preklet (1–2) a 91. percben

Nagy Tibor: – Ugyanott tartunk, ahonnan három héttel ezelőtt elkezdtük. Hiába készülünk fel, szögletekből, beadásokból kapjuk a gólokat.

Waltner Róbert: – Elégedett vagyok az eredménnyel, bár szerettük volna ezt a találkozót is kapott gól nélkül behúzni. Sajnos nem sikerült. Akár nagyobb különbségű győzelmet szerezhettünk volna, ha berúgjuk a ziccereket.