Asztalitenisz eredmények:

Pest Megye I/C

Szuperinfó-CVSE IV. – Dunaharaszti MTK IV. 8:10

Győztek:Hoffer Gábor 4,Ungureán Dorka 2,Unghváry András 1,Virágh György 1

A listavezetővel szoros meccset játszottunk ahol Hoffer Gábor vezérletével majdnem sikerült a bravúr, pontot szerezni az első ellen.

Pest megye I/A

Szuperinfó-CVSE III. – Dunaharaszti MTK II.  9:9

Győztek:Tótin Kristóf 4,Fodor Árpád 3,Schmidt Máté 1 illetve a Fodor-Schmidt páros

Szintén rangadó volt a megye A-s  meccsen a 4-e, 5-e találkozót.

A mérkőzés hőse Tótin Kristóf volt aki 4-ből három győzelmét döntő játszmában szerezte,ráadásul a 8:9-es  DMTK vezetésnél döntő játszma 1:4!-es hátrányból nyert és hozta vissza döntetlenre a mérkőzést.

NB III.

Szuperinfó-CVSE II. – Dunaharaszti MTK I.    16:2

Győztek: Péter Aladár 4,Török István 4,Szalkai Attila 3, Hörömpő Ferenc 3 és a Péter-Hörömpő és a Szalkai-Török párosok

Az NB III-as csapat nemes bosszút állt az előző napon elvesztett pontokért és nagyon megverte a DMTK legerősebb csapatát.

NB I.

Szuperinfó-CVSE I. -Városi SE Dunakeszi I.10:4

Győztek:Marsi Márton 3,Ócsai Máté 3,Varga Csaba 2,Biedermann Dániel 1 és a Marsi-Ócsai páros

A mérkőzés pikantériája, hogy az ellenfélnél játszott Zakar Kristóf aki Cegléden nevelkedett és sok szezont játszott nálunk. Igen jó napot fogott ki és hátán vitte a csapatát. Ócsai Mátéval remek mérkőzést játszott ahol végül Máté örülhetett a döntő játszma végén. Csapatunk veretlenül vezeti az NB I Keleti csoportját.