Szuperinfó CVSE I.- Kiskunfélegyházi ASE I. 10:1
Győztek:Marsi Márton 3,Biedermann Dániel 2,Ócsai Máté 2, Dr Varga Csaba 1 és a Marsi-Ócsai valamint a Biedermann-Dr Varga párosok

Az NB I-es asztalitenisz bajnokságban listavezető Cegléd és a  második helyen lévő Kiskunfélegyháza találkozott a Damjanich utcai sportcsarnokban.A tét nagy volt hiszen győzelem esetén a hazai együttes elléphet ellenfelétől és már  egy döntetlen is elég a bajnoki győzelemhez.Ennek megfelelően elképesztő villámrajtot vettünk.Ahogy ősszel idegenben itt is sikerült a két párost hozni de akkor nagyon szorosan most pedig 3:0 arányban mindkettő meccset. Az első egyéni körben mindenki tudott nyerni úgy hogy Biedermann Dániel kellemes meglepetésre az egyes számú játékosukat 3:2 re legyőzte, így a vendégek kicsit lelkileg megtörtek.A hazai lendület nem lankadt és KO lett a vége Csupán Korponai tudott egyet nyerni az ellenféltől.Ezúton szeretnénk megköszönni Kiss Róbertnek a Ceglédi Kézilabda klub SE elnökének hogy segítséget nyújtott Ócsai Máté sérülésének rehabilitációjában!

Országos MOATSZ Kupa Csapat és Egyéni Bajnokság Bp Ormai/KSI csarnok

CsapatFiúk: 9.hely Szuperinfó CVSE (Unghváry András,Olgyay Barnabás,Petrik András)

A pénteki selejtezőn a hármas körből másodikként tovább jutottunk, az ATSK Szegedtől 3:1 re kaptunk ki, a BVSC  C csapatát 3:1 re vertük.Még egy bejátszó volt aznap, ahol Mohács B csapatát 3:0-ra győztük le.A vasárnapi döntőben a végső győztes KSI A-val kezdtünk(0:3) majd a helyosztón 3:1 re vertük a Győr és a Mohács A csapatát is.Ki kell emelni Unghváry András teljesítményét aki a csapat mérkőzéseken nagyszerűen játszott.Tíz mérkőzéséből nyolcat megnyert, nála a ranglistán előrébb lévő játékosokat is legyőzött, és nagyban hozzájárult a csapat  remek eredményéhez.
Leány egyéni:32 közé jutott Ungureán Dorka
A csoportból másodikként jutott tovább a 32-es főtáblára ahol az első kiemelt Tanács Nórával találkozott és  a szettekben partiban volt vele játszmát nem sikerült nyerni ellene.