Az OB I/B-ben szereplő férfi felnőtt vízilabda csapatunk lejátszotta a rájátszás utolsó két mérkőzését. Június 3-án Szolnokon, június 6-án pedig hazai környezetben. A mérkőzéseken az alábbi eredmények születtek:

Szolnok – Ceglédi Vasutas Sport Egyesület            9:14

Ceglédi góllövők: Simon Gábor 5, Hajek Zsombor 3, Némethy Richárd 2, Munkácsy Róbert 2, Kutasi Rómeó, Cseh Tibor

Munkácsy Róbert edző : – A taktikai fegyelemnek köszönhetjük a győzelmet. A jó védekezéshez, jó lövések társultak. Különösen örülök annak, hogy hat ifi-serdülő korú játékost is sokat tudtam játszatni a mérkőzéseken.

Ceglédi Vasutas Sport Egyesület – ASI                  12:12

Ceglédi góllövők: Simon Gábor 4, Hajek Zsombor 2, Munkácsy Róbert 2, Sági Marcell, Szebenyi Szabolcs, Juhász Benjamin, Ujházi Andor

Munkácsy Róbert edző : – A meccs képe alapján igazságos döntetlen született, ennyi kontrát 6-7 meccs alatt szoktunk kapni és olyan meccsre sem emlékszem, ahol négynél több büntetőt ítéltek volna ellenünk, mindezek ellenére szépen helytálltunk.

Lemhényi ifjúsági kupa

Csapatunk vasárnap (június 7) délután szállt vízbe hazai környezetben, ahol Székesfehérvár és Kecskemét korosztályos csapata ellen játszott:

KESI – Ceglés Vasutas Sportegyesület                   8:12

Juhász Benjamin edző : – Az ellenfél hibáit kihasználva tudtunk gólokat lőni, de az egész mérkőzésen csupán árnyéka voltunk önmagunknak.

Cegléd Vasutas Sportegyesület – Fehérvár Póló Sportegyesület   4:5

Ceglédi góllövők: Rozsnyay Márk 2, Sági Marcell 2

Juhász Benjamin edző : – Az egész meccs folyamán dekoncentráltan játszottunk. A lövéseink rendre a kapufán csattantak. A meccs utolsó pillanatában volt egy büntetőnk, amit ha belövünk, akkor meg is nyerhettük volna a meccset, de sajnos kihagytuk és szerencsétlenségünkre kaptunk egy gólt a meccs vége előtt három másodperccel.

BVLSZ Gyermek 2003

Újszilvás KSE – Tatabánya                          10:14

Góllövők: Szabó Bendegúz 5, Pákozdi Máté 2, Fekete Ákos 2, Bakonyi Szabolcs

Horváth Viktor edző : – A csapat gyenge napot fogott ki, az első félidőben 9:2-re vezetett ellenfelünk, amikor kapus csere után Tótin állt a kapuba és remekelt, aminek következtében 8-5 re nyertük a második félidőt, persze hozzájárult ehhez Szabó Bendegúz 5 gólja is. A vége sajnos még így is vereség lett.