A fèrfi vízilabda OB1/B hétvégi fordulójában a Honvédot fogadta a Ceglédi VSE a Városi Sportuszodában, ahol egy góllal sikerült legyőzni a vendégeket. Munkácsy Róbert edző nyilatkozata a mérkőzés után:

– Sok apróbb dolgot kellett átbeszélni a héten úgy gondolom sikerült is. Fontos győzelem volt egy jó csapat ellen. Gratulálok a játékosoknak.

Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület – Honvèd UVKSE    8 – 7 Góllövők: Hajek Zsombor 3, Pál Zsolt 2, Cseh Tibor 2, Kutasi Rómeó

További vízilabda eredmények

Leány gyermek

Tatabánya Vízmű – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület   20 – 2 Góllövők:  Mátè Diána, Takács Kata

Tankó Dorina edző: – A csoport legerősebb csapata ellen bátortalanok voltak a lányok. Dolgozunk tovább, a következő mérkőzésre készülünk, szeretnénk hazai pályán újabb pontokat szerezni.

BVLSZ Gyermek 2003

Újszilvás KSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület    7 – 3 Góllövők: Bakonyi Szabolcs 3, Gáspár Tamás 3, Csendes István

Horváth Viktor edző: – A 2003-as korosztály Dunaújváros csapatával játszott, mely során egy  játékosunk még eltiltását töltötte, egy másik pedig megsérült a 2. negyedben, de a csapat hősiesen küzdve, szinte csere nélkül nyerte meg a mérkőzést, így nagy esély van rá,  hogy a csapat bejusson a legjobb 9-es rájátszásba. A csoportban a csapat a 3. helyen áll az FTC és a BVSC mögött. Ismét büszkék lehettünk a kicsikre!

Fèrfi OB II.

Gyöngyös – Czeglèdi Lamantinok   6 – 14 Góllövők: Türei Zsolt 4, Czinege Szabolcs 3, Türei Viktor 2, Opra István, Beck Miklós, Csernus Gyula, Zám Attila

Zám Attila edző: – A kötelező győzelemet a csapat magabiztos játèkkal hozta.

Czeglèdi Lamantinok – Eger Vízmű    7 – 8 Góllövők: Beck Dávid 2, Veres Rudolf 2, Türei Viktor, Csernus Gyula, Szebeni Tamás

Zám Attila edző: – A mèrkőzès első felèben dekoncentráltan játszottunk ès hibáinkat az Eger kihasználva három gólos előnyt szerzett. Ezt a 2. ès 3. negyedben ledolgoztuk, ezáltal szorossá téve  mérkőzést. A vègère sajnos elfáradtunk ès az egyenlítès nem sikerült.

Fiú gyermek

Szolnok – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület   14 – 7 Góllövők:  Rozsnyay Bence 5, Milus Dávid, Szűcs Tamás

Károly Zsolt edző: – Jól kezdtünk és egy szoros játékot sikerült kiharcolnunk a mérkőzés első három negyedében. A végére elfáradt a csapat, amit ki is használt az ellenfél. A vártnál jobban teljesített és szívvel, lélekkel küzdött mindenki egészen az utolsó percig. Azt gondolom az eredménytől függetlenül emelt fővel szálhatott ki csapatunk a vízből.

Fiú serdülő

Szolnok – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület  20 – 4 Góllövők: Szitkó Roland, Petrènyi Botond, Bicskei György, Rozsnyay Bence

Zám Attila edző: – A mèrkőzès első kèt negyedèben fegyelmezetten küzdöttünk ès szoros eredmènnyel fordultunk a meccs felènèl a  jóval erősebb ellenfelünkkel szemben. Ezt követően sajnos elfáradtunk ès a Szolnok csapata teljesen felőrölte a vèdelmünket, ennek következtèben alakult ki ez a nagy arányú veresèg.

Fiú Ifjúsági

Szolnok –  Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület   17 – 9 Góllövők: Simon Gábor 4, Rozsnyay Márk 2, Turbók Péter, Zsíros Botond, Sági Marcell

Juhász Benjamin edző: – Az eredmény nem tükrözi a tudásunkat, felkèszültsègünket. Sajnos ma nem volt szerencsènk. Támadásokban voltak kisebb hibák, amiket az ellenfèl saját javára fordított ès kihasználta az ebből adódó helyzeteket. A csapat küzdès szempontjából jól teljesített, mindent bele adott. A szolnoki uszodából az eredmènytől függetlenül emelt fővel távozhatunk.