A hétvégén a Ceglédi VSE Vízilabda Szakosztály OB I/B, az OB II felnőtt csapata és a Budapest bajnokságban szereplő 2002/2003 illetve 2004/2005 utánpótlás fiú csapata is vízbe szállt a szezon aktuális fordulójában, amely mérkőzések során az alábbi eredmények születtek.

Férfi OB I/B

Angyalföldi Sportiskola DSE – Ceglédi Vasutas Sport Egyesület          15 – 10

Ceglédi góllövők: Vincze Márk 3, Hajek Zsombor 3, Varga István 2, Némethy Richárd, Juhász Benjamin

Munkácsy Róbert edző : – Egy mérkőzést 15 kapott gól mellett nem lehetett megnyerni.

Férfi OB II

Egri VSC  – Czeglédi Lamantinok    14 – 7

Ceglédi góllövők: Beck Dávid 2, Opra István 2, Reznák Máté, Pap Péter, Zám Attila

Zám Attila edző  : – A mérkőzés első két negyedében partnere voltunk az egri csapatnak, felváltva születtek a gólok, de sajnos a második két negyedre elfáradtunk. A mérkőzés második felében sok hibával játszottunk és a hibáinkat kihasználva, az ellenfél behozhatatlan előnyre tett szert.

Gyöngyösi AVC – Czeglédi Lamantinok    12 – 15

Ceglédi góllövők: Beck Dávid 5, Reznák Máté 3, Szebeni Tamás 2, Lerch Gergely 2, Türei Zsolt,

Pap Péter, Horváth Krisztián

Zám Attila edző  : – A csapat hozta a kötelező győzelmet.

Rusorán Péter Gyermek 2002 bajnokság

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Ceglédi Vasutas Sport Egyesület     8 – 9

Ceglédi góllövők: Pákozdi Máté 5, Bakonyi Szabolcs, Halmi Dávid, Gáspár Tamás, Fekete Ákos

Horváth Viktor edző : – A 2. fordulóban a Dunaújváros csapatával találkoztunk. A mérkőzés elején magabiztosan 6:1-re, majd 8:2-re vezettünk, de ezt követően sok hibát vétettünk és az első meccsét vezető játékvezető néhányszor borzolta az idegeinket, végül 9:8-ra nyert a csapat. A jövőben ennél fegyelmezettebb és okosabb  játékra lesz szükség.

Königh György Gyermek 2004 bajnokság

Újszilvás KSE – Hírős Sport Nonprofit Kft. II. (Kecskemét)            8 – 6

Ceglédi góllövők: Szendrei Dávid 6, Soós Titusz, Székely Kristóf

Károly Zsolt edző : – Nem számítottunk a hétvégi sikerre. Nagy szükség volt a győzelemre, de nem az eredmény szempontjából, hanem a gyerekek lelki feltöltődése miatt, így ők is kaptak egy kis ízelítőt abból, hogy miért dolgoznak olyan keményen. Bízom benne ez erőt ad nekik és kitartást a továbbiakban is. Gratulálok a csapatnak és köszönöm a számomra is szép hétvégét.