A teke NB. I. keleti csoportjának első tavaszi fordulójában a Gázművek MTE otthonába látogatott a Ceglédi VSE csapata. Tavaly 7:1-es vereséget szenvedett a gárda a Gázmű otthonában, így előre lehetett tudni, hogy nem lesz könnyű találkozó.

A kezdő sorban Zsiros és Hűvös kezdett. Zsirosnak nem igen akart összejönni a játék, míg Hűvös nagyszerű első szettel máris 56 fás előnyt szerzett magának, de a további 3 szettben maga alatt teljesített és kikapott. Az állás 2:0 és 20 fa a hazaiaknak. A folytatásban Kállai és Rimóczi szép játékkal hozta a 2 pontot. 2:2 és 4 fa a ceglédieknek. A hajrára Bírónak és Sápinak kellett megmutatniuk tudásukat. Sápi jó játékkal növelte a fa előnyt, míg Bíró próbálta tartani a tempót ellenfelével. 10 gurítással a vége előtt még nem lehetett tudni mi lesz a végeredmény olyan szoros volt az állás. A hazai pálya előnye végül a fővárosiaknak kedvezett és megszerezték mind a két csapatpontot. Végeredmény 6:2 a Gázmű csapatának.

Eredmények: Gázművek MTE – Ceglédi VSE 6:2 (3208:3157)

Pontszerzők: Kállai Zoltán 525 fa ; Rimóczi Zoltán 532 fa ; ill. Császár Péter 529 fa ; Kovács János 505 fa ; Paulovits Pál 575 fa ; Bányai Bálint 566 fa.

Az ifjúságiak se a legjobb napjukat fogták ki, 4:0 arányban kikaptak.

Eredmények: Gázművek MTE – Ceglédi VSE 4:0 (984:916)

Pontszerzők: Szántó Dániel 468 fa ; Bólya Tamás 516 fa.