A teke NB I. keleti csoportjának 16. fordulójában a Salgótarján otthonába látogatott a Ceglédi VSE csapata. A kezdősorban Hűvös és Szarka kezdte a játékot. Hűvös rosszul kezdett, de később szettről-szettre jobban teljesített. Ennek meg is lett az eredménye, Hűvös hozta a párharcát. Szarka az elején nem érezte a pályát, de szépen lassan elkapta a fonalat. Azonban ellenfele magabiztosabban gurított, így a hazai versenyző nyerte a küzdelmet. Az állás így 1:1 és 24 fa a vasutasnak. A középső sorban Rimóczi és Zsiros folytatta a pontgyűjtést. Rimóczinak nem akart kedvezni a pálya, ezért ő elvesztette a pontját, míg Zsiros szép játékkal szerezte meg a győzelmet. A jelenlegi állás 2:2 és 29 fa a ceglédieknek. A befejező sorban Sápi és Bíró próbálta megnyerni párharcukat és megtartani a fát. Sápinak a mai napon nem ment a játék, így kikapott, habár az utolsó szettre összekapta magát és értékes fákat gyűjtött a csapatnak. Bíró jól kezdett, de ellenfele még jobban. A fordulásnál 2:0-ra és 31 fával vezetett a Salgó játékosa. A végjátékra Bíró összekapta magát és gurításról-gurításra dolgozta le a hátrányát. Az utolsó szettre a hazai játékos nem bírta a nagy nyomást és az iramot, így Bíró hatalmasat hajrázva szerezte meg a pontot. Ezzel a csapatponttal 5:3-ra nyert a Ceglédi VSE tekecsapata, és továbbra is tartja helyét a dobogó alsó fokán.

Eredmények:

BE-BE TK Salgótarján-Ceglédi VSE 3:5 (3287-3301) Pontszerzők: Nádasdi István 545 fa, Fancsik István 552 fa, Molnár György 549 fa. ill. Hűvös Zsolt 544 fa, Zsiros Gyula 563 fa, Bíró József 588 fa.

Az ifjúságiak szoros játékkal nagyot küzdve 6 fával verték meg a tarjáni fiatalokat.

BE-BE TK Salgótarján-Ceglédi VSE 0:4(1025-1031) Pontszerzők: Bezzeg Bence 525 fa, Fehérvári Tamás 506 fa.