A teke NB. I. keleti csoport utolsó előtti fordulójában a Ceglédi VSE Székesfehérvárra a Köfém SC csapatához látogatott. Mindkét együttesnek fontos volt a győzelem. A hazaiaknak azért, hogy bent maradjanak az NB.I-ben a ceglédieknek meg, hogy egy lépéssel közelebb kerüljenek a 3. helyhez.

A kezdősorban Hűvös és Szarka. Hűvös az elején kicsit rosszul kezdett, de szettről-szettre javult és még idejében begyűjtötte a csapatpontot. Szarka remekül indított, tartotta ellenfelét, de az utolsó szettben a hazaiak játékosa nagy hajrával megszerezte a pontot. Az állás 1-1 és 40 fa a fehérváriaknak.

A középsősorban Zsiros és Rimóczi folytatta a pontvadászatot. A felek újabb 1-1 pontot gyűjtöttek és 27 fára csökkentette a hátrányt a Vasutas. Az bejező páros Sápi és Bíró volt. Mindketten remekül játszottak, már egy szett alatt visszahozták a bukott fát, amit a meccs végéig tovább növeltek. Sápi hiába ütött fölényesen több fát ellenfelénél szettekben kikapott, míg társa Bíró azonos eredményel nyerni tudott ellenfelével szemben. Végül mindkét csapat egyaránt 3-3 egyéni pontot szerzett, de a több ütött fáért járó +2 pontot a Cegléd csapata kapta.

Eredmények: Köfém SC – Ceglédi VSE 3:5 (3285:3357)

Pontszerzők: Hűvös Zsolt 551 fa ; Rimóczi Zoltán 547 fa ; Bíró József 583 fa ill. Poroszlai Gergő 598 fa ; Horváth Mihály 534 fa ; Petrovics Ferenc 558 fa.

Az ifjúságiak fontos pontokat gyűjtöttek be, így továbbra is nyitott számukra is a 3. hely. Minden az utolsó fordulóban fog eldőlni!

Eredmények: Köfém SC – Ceglédi VSE 0:4 (838:1059)

Pontszerzők: Fehérvári Tamás 482 fa ; Bezzeg Bence 577 fa.