Vasárnap megkezdte tavaszi szereplését a Ceglédi vasutas teke csapata. A téli szünetben Kállai Zoltánnal sikerült erősíteni a játékos keretet, aki több felkészülési mérkőzésen is bizonyított a csapattal együtt. A felhozó versenyek után bizakodva indult útnak a Vasutas az Eger ellen, akit idegenben még nem sikerült legyőzni.

A kezdő párosban Rimóczinak sikerült pontot szereznie, míg Varga 105 fás vereséget szenvedett. Második páros Hűvös és Kállai, akik izgalmas játékkal mind két pontot bezsebelték és csökkentették a fa hátrányt. 3:1 a cegléd javára, de 23 fa az Egernek. Befejező sorban Zsirosnak és az őt cserélő Sápinak nem ment a játék és 95 fával kikaptak, amivel eldőlt,hogy a több ütött fáért járó két pont az Egeré, de a páros másik tagja Szarka kiélezett harcban megszerezte a csapatnak a negyedik pontot, amivel kiharcolta a 4:4-es döntetlen eredmény.

Ifjúságiak 3:1-es vereséget szenvedtek.

Eredmények:
Felnőtt: Egri Nyomda-Ceglédi VSE 4:4 (3278:3175)
pontszerzők: Rimóczi Zoltán 563fa; Hűvös Zsolt 561fa; Kállai Zoltán 549fa; Szarka Péter 535fa

Ifjúsági: Egri Nyomda-Ceglédi VSE 3:1 (1023:977)
pontszerző: Bezzeg Bence 524fa

Következő forduló február 23-án 10:00-kor Cegléden lesz a Nyíregyháza ellen. A 12. fordulóból Salgótarján ellen elmaradt mérkőzését február 28-án csütörtökön 16:00-kor játsza.