A teke NB. I. keleti csoportjának 8. játéknapján Ceglédre látogatott a Kazincbarcikai VTSE.  Az első helyen álló borsodiak és a csak 2 ponttal lemaradó 4. Vasutas három esélyes rangadója várt a közönségre. Első párban Szarka remekül kezdett, de a végére elfáradt és 63 fával kikapott, Zsiros viszont szoros párharcban 3:1-es szett arányban nyert. Az állás 1:1, de 53 fa a vendégeknek. Középen Kállai és Rimóczi sorra nyerte a szetteket és hozták haza a pontokat és csökkentették a fa hátrányt. 3:1 a Vasutasnak, de még mindig 20 fa a Barcika javára. A hajrában Bíró szép játékkal sorban nyerte a szetteket és 30 guritással a vége előtt megszerezte a csapatpontot, amivel már a döntetlen megvan. Sápi 3 szett után már biztos kikapott, de szorosan tartja ellenfelét. Így a befejező szettben mind a két ceglédi játékosnak a 16 fás hátrány ledolgozása a cél, hogy meglegyen a győzelem. Őrületes hajrában, 54 fát sikerült ráverni a borsodi játékosokra és így itthon tartani a nagyon fontos két bajnoki pontot.

Az ifjúságiaknál hazai részről bemutatkozhatott Fehérvári Tamás, és segédletével 4:0 arányban nyertek a nem túl acélos vendégek ellen.

Eredmények:

Ceglédi VSE : Kazincbarcikai VTSE 6:2 (3306:3268)

pontszerzők: Zsiros Gy. 558 fa; Kállai Z. 528 fa; Rimóczi Z. 577 fa; Bíró J. 571 fa; ill. Csinyi G. 576 fa és Ander T. 543 fa.

Ifi: Ceglédi VSE : Kazincbarcikai VTSE 4:0 (994: 832)

pontszerzők: Fehérvári T. 491 fa; Pordán Á. 503 fa