A teke NB I. 3. játéknapján hazai pályán játszott a CVSE és fogadta a Budapesti Postás SE gárdáját. A cél egyértelmű volt, győzni kell és lehetőleg minél nagyobb pont arányban.
Remekül kezdődött a találkozó, ugyanis két pár után már 4:0-ra  és 193 fával vezetett a Vasutas. Ismét született egy remek eredmény, ugyanis a most igazolt Bíró Józsi szép játékkal egy fával átlépte a „lélektani” 600 fát. A befejező páros előtt így már biztos volt a két bajnoki pont, mert ennyi előnyt eladni csoda számba menne. A kérdés már csak az volt,hogy sikerül-e nagyobb arányú győzelmet aratni, vagy kienged a csapat és hagyjuk szépíteni az ellenfelet.
Csodálatosan kezdett mind a két játékosunk az első 30 gurításban és már érezni lehetett a 8:0-ás győzelem ízét, de a fővárosiak nem hagyták magukat és fogukat összeszorítva jöttek fel szettről-szettre. Igaz csak pár fával, de elvitték a két csapatpontot és szépíteni tudtak. Végeredmény 6:2 a Ceglédi Vasutas javára!

Ifjusági játékosok hatalmasat küzdve szerezték meg első győzelműket 3:1 arányban!

Eredmények:
Ceglédi VSE – Bp. Postás SE 6 – 2 (3301:3125)

pontszerzők: Szarka Péter 541 fa; Zsiros Gyula 548 fa; Bíró József 601 fa; Rimóczi Zoltán 526 fa; ill.: Németh Atilla 558 fa; Gyulyás Csaba 544 fa;

Ifi.: Ceglédi VSE – Bp. Postás SE 3 – 1 (1009:981)

pontszerzők: Bezzeg Bence 504 fa; ill. Gulyás Róbert 518 fa;