A teke NB. I. keleti csoportjának 14. fordulójában a Postás SE otthonába látogatott a Ceglédi VSE. Tavaly 2 ponttal távozott a vasutas, így bizakodva várták a ceglédiek a minél jobb eredményt.

A kezdősorban Sápi, Zsiros és Hűvös lépett pályára. Mind hárman jól kezdtek. Sápi remekül játszott, de hiába ütött fölényesen jobb fát ellenfelénél rosszabb szett aránnyal kikapott, míg Hűvös jó kezdése után legyengült, de megszerezte a pontot. Zsiros végig egységesen jól játszva húzta be a a csapatpontot. Így az állás 2:1, és 77 fa a vasutasnak.

A befejező sorban Kállai, Rimóczi és Bíró folytatta a pontvadászatot. Rimóczi gyenge első szett után belelendült a játékba, de a nagy faveszteség miatt már nem bírta megszerezni a pontot. Bíró mondhatni sima játékkal hozta le a pontot, míg Kállai remek gurítással nagyon szép fával nyert. Így a végére 6:2-es győzelemmel a Cegléd javára. Ezzel megszerezte első tavaszi győzelmét a Ceglédi VSE!

Eredmények: Postás SE – Ceglédi VSE 2:6 (3143:3341)

Pontszerzők: Hűvös Zsolt 530 fa ; Zsiros Gyula 548 fa ; Kállai Zoltán 594 fa ; Bíró József 551 fa ill. Csiszár János 528 fa ; Dugár Péter Attila 581 fa.

Az ifjúságiak maximális győzelmet aratva 4:0-ás arányban diadalmaskodtak a Postás fiataljai felett.

Eredmények: Postás SE – Ceglédi VSE 0:4 (928:985)

Pontszerzők: Fehérvári Tamás 503 fa ; Bezzeg Bence 482 fa.