A teke NB I. keleti csoportjának 5. játéknapján a  CVSE hazai pályán fogadta a BE-BE TK Salgótarján gárdáját. Az előző forduló veresége ellenére jó formában van a csapat, és csak a győzelem lehet az elfogadható.

Nagyon jól kezdett a Vasutas és már az első párban megszerezte mind a két csapatpontot Hűvös és Zsiros révén.  2:0 és 52 fa a Cegléd javára.

Középen Kovács nem tudta tartani a lépést a jól játszó ellenfelével szembe és kikapott, párja Rimóczi egy végsőkig kiélezett játékban, csak az utolsó szettben tudta megelőzni a Salgó játékosát és nyert 578 fás szép eredménnyel. 3:1 és 29 fa előny a Vasutasnak.

Hajrában a BE-BE tekései nem hagyták magukat és 60 gurítás után egy fás hátrányra tudták csökkenteni a különbséget. Sápi rossz formában játszott és kikapott, de az utolsó két szettet hozta és tartotta ellenfelét, párja Bíró végig uralta a játékot és remekül hajrázva szerzett fát és egy újabb pontot. Ezzel a győzelemmel a  2. helyen áll a Vasutas 5 játéknap után.

A 4 csapatponttal és a több ütött fáért járó 2 ponttal 6:2 arányban nyert a Ceglédi VSE tekecsapata.

Az ifjúságiak idei legjobb eredményükkel 4:0 arányba verték a tarjáni fiatalokat.

Eredmények: Ceglédi VSE – BE-BE TK Salgótarján 6:2 (3264:3245)

pontszerzők : Hűvös Zsolt 539fa; Zsiros Gyula 562 fa; Rimóczi Zoltán 578 fa; Bíró József 549 fa; ill. Balázs Péter 560 fa; Telek Tamás 539 fa;

Ifi: Ceglédi VSE – BE-BE TK Salgótarján 4:0 (1087-968)

pontszerzők :  Bezzeg Bence 549 fa; Pordán Ádám 538 fa;