VÁROSI SPORTRENDEZVÉNYEK
A hét végétől szerdáig városi önkormányzat által támogatott Nyitott Tornaterem Program keretében asztalitenisz, teke, önvédelem és meditáció programokon való ingyenes részvételre van lehetőség. A középiskolások is összemérik tudásukat egyéniben, csapatban is a Városi Asztalitenisz Bajnokságon.
Aki szurkolóként szeretné buzdítani a ceglédi sportolókat az futsal, labdarúgás, kézilabda és vízilabda sportág versenyei közül választhat.
Hajrá Cegléd!
Február 27. szombat
09:00 Hallássérültek Futsal Bajnoksága – Gál József Sportcsarnok
10:00 Asztalitenisz a CVSE Damjanich úti termében – Nyitott Tornaterem Program
Február 28. vasárnap
09:00 Ceglédi Kék Cápák – Vuk Se U11 Országos Gyermek Bajnokság leány kézilabda mérkőzés
10:00 CVSE – Csongrád Országos Fiú Ifjúsági Bajnoksági vízilabda mérkőzés az uszodában
11:15 CVSE – Csongrád Országos Fiú Gyerek Bajnokság vízilabda mérkőzés az uszodában
12:30 CVSE – Csongrád Országos Fiú Serdülő Bajnokság vízilabda mérkőzés az uszodában
13:00 Ceglédi kék Cápák – Ipress Center Vác Országos Gyermek Bajnokság leány kézilabda mérkőzés
14:00 CVSE – ASI Országos Leány Gyermek Bajnokság vízilabda mérkőzés az uszodában
15:30 CVSE – ASI Országos Leány Serdülő Bajnokság vízilabda mérkőzés az uszodában
16:00 Ceglédi Kék Cápák – Dunavarsány Női NBII felnőtt kézilabda mérkőzés
18:00 Ceglédi Kék Cápák – Dunavarsány Női NBII ifjúsági kézilabda mérkőzés
Március 02.szerda
14:00 Középiskolás Városi Asztalitenisz Bajnokság, a CVSE Damjanich úti termében
18:00 Ceglédi KKSE – PLER Kézilabda KLUB Férfi NBI felnőtt kézilabda mérkőzés
Március 05. szombat
09:00 Tekepálya ingyenes használata – Nyitott Tornaterem Program15:00 Ceglédi VSE – FC Hatvan NBIII Bajnoki Labdarúgó Mérkőzés a Malomtó szélen
15:00 Önvédelem felnőtteknek (hölgyeknek is!),
18:00 Meditáció, az Egyensúly SE Árpád úti edzőtermében – Nyitott Tornaterem Program
Időpont később – CVSE _MTK OBI/B férfi vízilabda mérkőzés az uszodában
Március 06. vasárnap
10:00 Asztalitenisz a CVSE Damjanich úti termében – Nyitott Tornaterem Program
11:00 CVSE – Fehérvár Póló SE Országos Leány Gyermek Bajnokság vízilabda mérkőzés az uszodában
12:30 CVSE – Fehérvár Póló SE Országos Leány Serdülő Bajnokság vízilabda mérkőzés az uszodában
-Jezerniczky Attila-
-fotó Kőházi Ádám-