A női kosárlabda NB I 9. fordulójában vasárnap Győrben lépett pályára a Ceglédi EKK. A Nemzeti Sport tudósítása:

CMB CARGO UNI GYŐR–VBW CEKK CEGLÉD 89–69 (19–19, 27–17, 22–17, 21–16)

Győr, 200 néző. V: Földházi, Cziffra, Hegedűs

GYŐR: KIESEL 15/6, Laklóth 5/3, Varga Zs. 10, Török 2, GOREE 16
Csere: SIMON ZS. 21/9, Hruscaková 5, LIHTAROVICS 11/3, Kovács V. 2, Szabó P. 2, Nagy R., Simon A., Edző: Völgyi Péter

CEGLÉD: MEDGYESSY 13/3, Kányási 8, NAGY-BUJDOSÓ 16/6, Skorics 8, Makszimovics 10
Csere: Katona 7, Serbán, Schlemer 3, Kobolák 4, Ruttner, Filipowicz, Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 2. perc: 0–4. 5. p.: 9–9. 9. p.: 17–19. 13. p.: 29–26. 18. p.: 40–33. 23. p.: 54–40. 28. p.: 62–49. 32. p.: 73–53. 34. p.: 78–54. 37. p.: 85–61

Völgyi Péter: – Nagyobb sebességgel és kevesebb hibával játszottunk, mint a Cegléd. A harmadik negyed végére eldőlt a találkozó sorsa.

Cziczás László: – Az egyik oldalon parádés támadójáték, a másik oldalon katasztrofális védekezés. Ma sajnos az áldozati bárány szerepét töltöttük be.