A női kosárlabda NB I 2. fordulójában vasárnap Zalaegerszegen lépett pályára a Ceglédi EKK. A csütörtöki Európa Kupa meccshez hasonlóan a ZTE otthonában is remekül hajrázott a Cegléd ,mellyel 31-18-ra hozták is az utolsó negyedet, de a végső győzelemhez nem volt elegendő. A Nemzeti Sport tudósítása:

ZTE Női Kosárlabda Klub – VBW CEKK Cegléd 81–78 (22–19, 22–11, 19–17,  18–31)

Zalaegerszeg, 400 néző. V: Jakab, Boros, Goda

Az eredmény alakulása: 4. perc: 13–8. 5. p.: 18–8. 8. p.: 18–15. 14. p.: 36–25. 18. p.: 44–29. 26. p.: 57–39. 31. p.: 63–54. 38. p.: 77–76. 39. p.: 77–78

ZALAEGERSZEG: NAGY D. 21/6, Kovács G. 8/6, BURKHOLDER 24/3, DANIELS 7, Horváth Zs. 5

Csere: Őri 8/3, Szalay, Kovács C., Orsó 6, Böröndi 2

Edző: Gáspár Dávid

CEGLÉD: Medgyessy 9/3, Fister 5/3, Maksimovic 2, BUJDOSÓ 10/3, SKORIC 21/3

Csere: Sajbán 3, Schlemer 4, Kobolák 2, KATONA 20, Ruttner 2

Edző: Cziczás László
Kipontozódott: Bujdosó (40. p.)

Gáspár Dávid: – Leckét kaptunk abból, hogy hogyan lehet jelentős előnyt elherdálni. A hajrában óriásit küzdött a csapat, s megérdemeltük a győzelmet. Tétmeccsen edzőként sikerrel debütáltam, köszönet a lányoknak.

Cziczás László: – Gratulálok ifjú kollégámnak, Gáspár Dávidnak, nagyon szimpatikus csapatot alakított ki Egerszegen. A mi játékunkban törvényszerű volt, hogy jön egy visszaesés. Ez ma következett be.