A női kosárlabda NB I 18. fordulójából elhalasztott mérkőzését játszotta szerda este a VBW CEKK Cegléd a Peac Pécs otthonában, ahol csak hosszabbításban tudott felülkerekedni a hazai csapat. A Nemzeti Sport tudósítása:

PEAC-PÉCS–VBW CEKK CEGLÉD 87–76 (17–14, 14–23, 22–13, 19–22, 15–4) – h. u.

Pécs, 300 néző. V: Pálla, Győrffy, Kovács N.

PÉCS: MANDICS 24/9, KUSTER 21, RAKSÁNYI 18, JUHÁSZ D. 8, Siksniute 2. Csere: FŰRÉSZ 5/3, Zele 7/3, Szücs L., Licskai 2. Edző: Borisz Maljkovics

CEGLÉD: MEDGYESSY 10, KÁNYÁSI 9/3, Skorics 8, NAGY-BUJDOSÓ 34/24, Kobolák. Csere: KATONA 9/9, Serbán 4, Ruttner 2. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 3. perc: 4–6. 6. p.: 12–8. 13. p.: 25–19. 17. p.: 27–29. 24. p.: 39–39. 27. p.: 45–42. 33. p.: 55–57. 37. p.: 64–67. 43. p.: 74–74

Kipontozódott: Katona (39. p.)

Borisz Maljkovics: – A Cegléd az alacsony szerkezete miatt nagyon kellemetlen ellenfél, ráadásul rendkívül jó százalékkal dobnak kintről. Az elején nem zártunk ki a palánkok alatt a lepattanóknál, viszont a hosszabbításban feljavult a dobóformánk.

Cziczás László: – Egy pillanatra úgy nézett ki, meg tudjuk nyerni a találkozót, köszönhetően Nagy-Bujdosó Nóra extra teljesítménynek. Másfél perccel a rendes játékidő vége előtt, hatpontos vezetésnél azonban fegyelmezetlenek voltunk, a hosszabbításban pedig szárnyakat kapott a Pécs.