A női kosárlabda Európa-kupa G-csoportjának 5. fordulójában szerdán Bilbaóban lépett pályára a VBW CEKK Cegléd. Sajnos kikapott a CEKK és a csoport negyedik helyére csúszott. A Nemzeti Sport tudósítása:

GERNIKA BIZKAIA (spanyol)–VBW CEKK CEGLÉD 81–67 (18–15, 25–18, 16–13, 22–21)

Bilbao, 800 néző. V: Coelho (portugál), Bassett (gibraltári), Tetik (török)

GERNIKA: Gómez 4, Alston 12, Pina 22/3, Bas 11/3, Caldwell 22. Csere: Gastaminza 2, Molina 2, Díez 6/6, Ariztimuno. Edző: Mario López

CEGLÉD: Medgyessy 8/6, Katona 5/3, Zsovár, Mokango 16, Makszimovics 20/3. Csere: Popovics 10/6, Kányási 5/3, Lelik 3/3. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása. 1. perc: 2–4. 7. p.: 12–7. 12. p.: 25–15. 17. p.: 36–30. 19. p.: 41–30. 24. p.: 52–37. 29. p.: 56–46. 34. p.: 73–56

Cziczás László: – A második negyedben volt egy kis rövidzárlatunk, akkor tudtak nagyobb különbséggel ellépni a spanyolok, ott dőlt el a mérkőzés. A második félidőben egész jól tartottuk magunkat, de egy-két játékosunktól hiányoztak a kimagasló teljesítmények, míg a túloldalon volt néhány bravúros támadás, amelyeket nem tudtunk ellensúlyozni.

A csoport másik mérkőzésén: Basket Landes (francia)–Spar Citylift Girona (spanyol) 88–75

Az állás: 1. Girona 9 pont, 2. Landes 9, 3. Bizkaia 6, 4. CEGLÉD 6