A női kézilabda Országos Serdülő Bajnokság III. osztályának Déli csoportjának keddi mérkőzésén Százhalombattán lépett pályára a Ceglédi Kék Cápák korosztályos csapata. A házigazdák gyorsan elhúztak öt góllal, a Cegléd szinte végig futott az eredmény után, de ezt a futást a Vuk nem bírta ötven percig. A Cápák öt perccel a lefújás előtt egyenlíteni tudtak, majd meg is nyerték a találkozót. Dávid Sándor edző:

– Sajnos az ünnepek miatti egy hét kihagyás nagy nyomot hagyott a csapatban. Nehézkesen kezdtük a mérkőzést, ellenfelünk negyven percig vezetett, de megtudtuk fordítani a meccset.

Százhalombattai Vuk SE – Ceglédi Kék Cápák 27 – 29 ( 16 – 11 )

Százhalombatta 50 néző,  vezette: Gyimesi, Horváth

Cegléd: Hornyik(kapus), Kökény 10, Petrovics 4, Kovács 4, Peszeki 3, Varga 2, Koncsik 2, Fehér 2, Takács 1, Takó 1, Mód, Farkas, Simon, edző Dávid Sándor

Kiállítás: 10, ill. 4 perc

Hétméteres: 5/5, ill. 4/2

Az eredmény alakulása: 7.p.: 5-1, 10.p.: 7-2, 16.p.: 9-8, 20.p.: 13-8, 32.p.: 20-15, 44.p.: 25-22