Kecskeméten rendezték az idei felnőtt judo O.B.-ot. A közel 140 judos között nyolc ceglédi versenyző indult. Az Ungvári testvérek és az U23-as E.B.-ra készülő Ohát Zalán távollétében nem lehettek vérmes esélyeink, ami a sorsolás után még tovább fogyott. Az összes ceglédi versenyző mindegyike az első kiemeltekkel kezdett, többen bemérkőzöek voltak. Ehhez képest kiválóan szerepelt fiatal csapatunk. Öt érmet nyertünk és a mindössze 15 éves Özbas Szofi felnőtt Országos Bajnoki címet szerzett.

III. Árvai Péter

Az O.B.-val egy időben rendezett Abu-Dhabi Grand Slam-en Ungvári Attila lépett tatamira, aki ezúttal jó formát mutatott. Sajnos két mérkőzést is igen vitatható módon vesztett el, így a remélt érem helyett a VII. helyig jutott a 81kg-os súlycsoportban.