Vasárnap a CVSE Judo szakosztály rendezésében került sor az Ifjúsági „B” női-férfi egyéni Országos Bajnokságra a Gál József Városi Sportcsarnokban.
Az OR-ra igen népes mezőny, 67 egyesület képviseletében 282 versenyző nevezett.  A CVSE-t 12 fő képviselte, akik közül 10 versenyző érmes, vagy pontszerző helyen végzett. A jó teljesítmények mellett számos elszalasztott lehetőség is volt, az ezüstök nem változtak aranyéremmé. Az egyéni verseny mellett csapatverseny is volt a MINETECHNIK Kupáért, amelyben a ceglédi fiatalok megszerezték a II. helyet.
A verseny megrendezéséhez nyújtott támogatásért ezúton is köszönetet mondunk a Minechnik Kft-nek.