Négy hetes Japán edzőtáborozáson van túl Ungvári Attila és Majer Tibor. A két fiatal november 3-tól december 3-ig a Tsukubai-egyetemen gyakorolhatott a sportág őshazájában, majd zárásként részt vettek a legendás Kano Kupán, amely egyben az idei utolsó Grand Slam verseny volt. A napi 15-20 küzdelem jó felkészülést szolgált a jövő évi olimpiai kvalifikációs versenysorozat megkezdése előtt. A VB erősségű versenyen, még pihenten is nehéz lett volna beérni, hát még a három és fél hét
edzőtábor után. Majer Tibor azonban így is szerzett egy nagy skalpot a junior világbajnok, az idei felnőtt VB VII. kazah Telmanovot iponnal győzte le az első körben, aztán a később bronzérmes japán versenyzőtől kapott ki. Ungvári Attilát az Ázsia Bajnok, koreai judoka győzte le.

Nagy sikert hozott Egerben a Látássérültek Judo Európa Bajnoksága, amelyen három magyar versenyző lépett tatamira, s mindhárman a dobogó harmadik fokára állhattak. A verseny fő
szervezője a IBSA elnöke, egyben a Magyar Válogatott szakvezetője Bíró Norbert, a CVSE-KÖZGÉP edzője. Az 57 kg-ban bronzérmes Burányi Flórának öt évig a klub és nevelőedzője is Norbert volt, míg a 81 kg-os Vincze Gábor a Paralimpia előtt kettős igazolással szintén Cegléden készült. Az eredményekhez gratulálunk!

A héten, még egy meghívásos versenyt rendez a szakosztály Mikulás Kupa néven, ahol a legkisebbek és a kezdő versenyzők adhatnak számot tudásukról. A nagyobbak pedig övvizsgával zárhatják le az idei évet. A hétvégén pedig a felnőtt CSB-al zárul az idény, ahol valószínűleg a CVSE-KÖZGÉP csapata is megcélozza az I. osztályú dobogót.