A szombaton megrendezett U23-as szabadfogású országos birkózó bajnokság, Kő-Kavics Trans-Kupa házigazdája az elmúlt évhez hasonlóan idén is Szigetszentmiklós volt, ahol ezúttal hetvenhét versenyző állt rajthoz. A Ceglédi VSE TS Integral két versenyzővel képviseltette magát.  Horváth Csaba a legkisebb súlykategóriába 57 kg-ba mérlegelt, ahol a tíz induló közül az ötödik helyen végzett. Medgyes Tibor a 97 kg-ba mérlegelt ahol az első fordulóban pontozásos vereséget szenvedett kalocsai ellenfelétől és mivel a következő fordulóban Ő is kikapott így búcsúzott a versenytől.

Szombaton a diák I-es korosztály kötöttfogású rangsorversenyének a Kaposvári Városi Sportcsarnok adott otthont, amelyre 247 birkózó mérlegelt be. A Ceglédi VSE TS Integral tizenegy versenyzővel vett részt a rangsorversenyen. A ceglédiek ezen a napon két érmet és egy ötödik helyet gyűjtöttek be.

Eredmények
29 kg  3.  Rafael Dániel
46 kg  5.  Marjai Levente
85 kg  2.  Fehér Marcell

Másnap, vasárnap szintén Kaposváron került megrendezésre a szabadfogású kadet rangsorverseny, de ezúttal a RG Sportcsarnokban. A ceglédiek ezen a napon négy fővel képviseltették magukat és mindannyian a helyezettek között végeztek.