Az év első felnőtt kötöttfogású rangsor versenyét a pesterzsébeti ESMTK Krúj Iván Sportcsarnokában rendezték szombaton, amely a szlovák válogatott részvételével nemzetközi volt.
A CVSE TS-Integral birkózói 6 fővel képviseltette magát. Sajnos a világbajnoki-bronzérmes versenyzőnk Lőrincz Viktor a 85 kg-ban betegség miatt nem tudott szőnyegre lépni. A ceglédiek így is szép eredményeket értek el. Az olimpiai-ezüstérmes és kétszeres Európa Bajnok Lőrincz Tamás a 71 kg-ban diadalmaskodott. Három gyors győzelmet követően csak a döntőben kellett végig birkóznia a hat percet, ahol végül pontozással sikerült megszereznie a végső győzelmet. A másik válogatottunk Kozák István a 66 kg-ban menetelt az elődöntőig, ahol a szlovák Európa Bajnok Lévai Istvántól kapott ki pontozással. Így végül a harmadik helyen végzett a súlycsoportjában. Lőrincz Viktor távol létében is volt ceglédi versenyző a 85 kg-ban. Szuda Péter annak ellenére, hogy nem teljesen egészségesen lépett szőnyegre, mivel megfázással küszködött, az előkelő harmadik helyen végzett. A legkisebb  súlycsoportban 59 kg-ban versenyző junior  Andrási József az ötödik helyen végzett a felnőtt mezőnyben.
A csapat versenyben a Cegléd a Vasas és az FTC mögött a harmadik helyen végzett.

Bubori Diana 2.
Ugyanezen a napon Kecskeméten kadet szabadfogású és felnőtt női nemzetközi rangsorversenyt rendeztek. A ceglédiek a kadet korosztályban három fővel a női mezőnyben egy fővel képviseltették magukat. A kadet mezőnyben a 42 kg-ban versenyző Kecskeméti Krisztián a 2., az 50 kg-ban birkózó Török Tamás  a 3. és Makula Ferenc a 100kg-ban 5. helyen végzett.
A felnőtt női mezőnyben az idén Kaposvárról igazolt junior korú Bubori Dorina az 55 kg-ban egy ukrán versenyző mögött a második helyen végzett, szerb ellenfelét megelőzve.

unnamed
A legkisebbek az UTE meghívásának eleget téve Újpesten egy meghívásos szabadfogású gyermek versenyen vettek részt heten. A kicsik is remekül szerepeltek mivel mindannyian éremmel térhettek haza.