Akárcsak az elmúlt hétvégéken, így a hónap utolsó versenyének is a kaposvári RG sportcsarnok szőnyegei adtak otthont. A junior kötöttfogásúak első alkalommal mérték össze tudásukat a 2018-as évben. A szombaton rendezett versenyen a Ceglédi VSE TS Integral hét versenyzője lépett szőnyegre. A csapatból ezúttal hiányzott Kecskeméti Krisztián, aki a felnőtt válogatottal egy dániai versenyen vett részt és Török Tamás aki könyök sérülés miatt nem tudott indulni a versenyen. A ceglédiek a csapat verseny 2. helyén végeztek egy első, egy második  és két harmadik hely, valamint három pontszerző hely megszerzésével a Dorog csapata mögött. A két csapat egyaránt 25-25 pontot gyűjtött és a csapatversenyben a több első hely döntött a Dorog javára. A legjobb eredményt az 55 kg-ban Kecskeméti Dávid érte el, aki utolsó éves kadetként egy korosztállyal fentebb tudott győzni. Kecskeméti Ferenc három győzelmet követően jutott a döntőbe. Sajnos a múlt heti U23-as versenyen a válla megsérült, de ennek ellenére vállalta a versenyzést. A döntőre már nagyon fájt a válla, így esélye sem volt a győzelemre. A döntőben attól a Pénzügyőrös versenyzőtől kapott ki, akit a múlt heti versenyen a sérülést megelőzően legyőzött.

3.  FTC     24 pont

A felnőtt kötöttfogású válogatott ezen a hétvégén Dániában a 2018. évi  „Thor Masters” nemzetközi versenyen vett részt Nykobing Falsterben. A 20 országot felvonultató versenyen a két ceglédi versenyző remekül helyt állt. A még junior korosztályú Kecskeméti Krisztián az 55 kg-ban egy győzelem és két vereség után a negyedik, Kozák István a 67 kg-ban egy vereséget követően négyszer győzni tudott és így a harmadik helyen végzett.