Újra hazai pályán játszanak a Ceglédi Kék Cápák. A női kézilabda NB II. 13. fordulójában a dunaújvárosi Duna-Pent látogat Ceglédre. A Gál József Sportcsarnokban megrendezett mérkőzéseken 13:00 órakor a juniorok, majd 15:00 órakor a felnőttek lépnek pályára. Mindkét Cápa korosztály a negyedik helyről várja a fordulót, akiknek most sem lesz könnyű dolguk, ha győztesen szeretnék elhagyni a játékteret. Ősszel Varga Péter irányításával négy ponttal tértek haza a ceglédi lányok Dunaújvárosból. Akkor a  felnőttek szoros első félidő után Halasi Réka és Dobos Renáta 10-10 góljával tudtak nyerni 30-18-ra. A vendégek erejét a sok meccset megjárt, durva játéktól nem mentes, rutinos játékosok adják, akik keményen odateszik magukat, amíg bírják szuflával. A Cápák fiatalok, gyorsak és erőtől duzzadnak. Hogy ez győzelemre segítse őket, szükség van a szurkolói támogatásra is, így aki teheti látogasson ki a mérkőzésre ! A találkozóra a 14 év alatti szurkolók ingyen léphetnek be, de az annál idősebbeknek is csupán 300 ft-os belépőt szükséges váltani.