A női kosárlabda NB I. 20. fordulójában szombaton este a Zalaegerszeget fogadta a VBW CEKK Cegléd a Gál József Sportcsarnokban. A Cegléd  az első félidei 30-38 után remekül kezdte a második játékrészt. Három perc alatt 41-41-re szépítettek, majd hatalmas küzdelem mellett, óriási csatában nyerni tudtak a jó erőkből álló ZTE ellen.

VBW CEKK CEGLÉD – ZTE NKK 74 – 70  (16-19,14-19,20-13,24-19)

CEGLÉD: MEDGYESSY 17/3, Kányási 4, Katona 8/6, COOPER 15/6, Mokango 6, Csere: Zsovár 6, POPOVIC 18/3, Maksimovic, Révész, Vezetőedző: Cziczás László

ZALAEGERSZEG: Koizar 14/12, Kovács 6/6, JEFFERY 9, Hegedűs-Őri 12/3, PARKER 17/3, Csere: Pavel 3, Szalay 5/3, Gorjanácz 4, Vezetőedző: Gáspár Dávid

Cegléd, 450 néző. Vezette: Pozsonyi L., Balogh Gy., Sallai I.

Az eredmény alakulása. 3.p.: 5-5, 5.p.: 7-11, 9.p.: 12-16, 14.p.: 19-25, 17.p.: 26-28, 23.p.: 41-41, 31.p.: 53-53, 35.p.: 64-59, 38.p.: 66-65

Kipontozódott: Jeffery (39.p.)

Cziczás László: – Nagyon fontos volt számunkra a győzelem ,mert elképzelhető ,hogy a későbbiekben is találkozunk a ZTE-vel. A közönség nélkül valószínűleg nem tudtunk volna fordítani, nagyon boldog mindenki, készülünk a következő mérkőzésre.

Gáspár Dávid: – Gratulálok a Ceglédnek, ez egy igazi rangadó volt, de sokkal többet hibáztunk, mint ami megengedhető egy ilyen meccsen. Sajnálom, mert jó esélyünk volt egy bravúr győzelemhez, de az előbb említett hibák miatt ez nem sikerült.