A női kosárlabda NB I. 21. fordulójában a bajnoki tabella 3. helyezettjét a Szekszárdot fogadta a Gál József Sportcsarnokban a VBW CEKK Cegléd. A Nemzeti Sport tudósítása:

VBW CEKK CEGLÉD–ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 58–73 (13–24, 18–17, 18–17, 9–15)

Cegléd, 400 néző. Vezette: Fodor A., Lengyel, Vida J.

CEGLÉD: SWANIER 19/3, Gorjanácz 4/3, Szirony, SZOTIRIU 8, HIGGINS 14/3. Csere: Böröndy D. 3, Révész L. 2, Licskai 4, Kobolák 4, Viszmeg. Edző: Gabriel Carrasco

SZEKSZÁRD: STUDER Á. 11/6, Marshall 7, Bálint R. 6/3, Miklós M. 3/3, RUZICKOVÁ 17/3. Csere: MCCALL 14/3, Krnjics 2, Theodoreán 3/3, Studer Zs. 10/3, Holcz, Horváth D. Edző: Djokics Zseljko

Az eredmény alakulása. 5. perc: 8–9. 8. p.: 12–19. 12. p.: 14–27. 16. p.: 24–33. 19. p.: 29–41. 23. p.: 33–45. 26. p.: 40–54. 30. p.: 49–58. 34. p.: 52–62. 38. p.: 54–70

Kipontozódott: Szotiriu (38. p.)

MESTERMÉRLEG

Gabriel Carrasco: – Voltak momentumok, amikor úgy tűnt, talán vissza tudunk jönni a meccsbe, nyolc pontra felzárkóztunk, de az utolsó negyedben nagyon kevés pontot szereztünk, és így nem volt esélyünk. Küzdött a csapat, de ez nem volt elég.

Djokics Zseljko: – Az utóbbi meccseken jó ritmusba kerültünk, ezt a mérkőzést is végig kontrolláltuk és meg tudtuk nyerni. Gratulálok a játékosaimnak a győzelemhez és hogy a kemény munka eredményeként bejutottunk a legjobb négy közé az alapszakasz végén.