A női kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén az Atomerőmű Szekszárd otthonában lépett pályára a Ceglédi EKK. A Cegléd két negyedet is megnyert, ami kevésnek bizonyult a bravúrhoz és öt pontos vereséget szenvedtek. A Nemzeti Sport beszámolója:

ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD–CEGLÉDI EKK 80–75 (20–13, 13–22, 22–26, 25–14)

Szekszárd, 250 néző. V: Söjtöry T. Horváth A. Török Z.

ASE: SCSEKICS 26/3, STUDER Á. 9/3, Theodoreán 8/6, SZTJEPANOVICS, KOVALCSIK 16.Csere: Lénárt, Hajdú 2, Simon A. 3, Tamis 3/3. Edző: Magyar Gergely
CEGLÉD:  HADZSOVICS   20/6, Gorjanácz , SKORICS  18/3, Serbán, Bozóki 13.
Csere: Lengyel D., Szabó II D. 12/3, Kobolák 2, Szepsi 4, RUTTNER ZS. 6. Edző: Cziczás László
Az eredmény alakulása. 4. perc: 5–2. 8. p.: 14–6. 13. p.: 24–15. 17. p.: 25–26. 21. p.: 31–35.24. p.: 41–41. 28. p.: 50–54. 34. p.: 62–61. 37. p.: 67–66
Kipontozódott: Simon A. (30. p.), Szepsi (40. p.)
Magyar Gergely: – Maximálisan büszkék lehetünk a lányokra, mindenki megdolgozott ezért a győzelemért. Sosem szoktam ilyet, de két jóbarátomnak, az ifjú Deáknak és az ifjú Morgennek ajánlom ezt a győzelmet.
Cziczás László: – Óriási lehetőséget szalasztottunk el…