Egy hét alatt a harmadik tét mérkőzését játszotta a VBW CEKK Cegléd. Szombaton Győrben lépett pályára Carrasco csapata, ahol hiába nyert három negyedet is a Cegléd, végül a házigazdák nyertek. A Nemzeti Sport tudósítása:

UNI GYŐR MÉLY-ÚT–VBW CEKK CEGLÉD 72–64 (29–16, 12–13, 16–18, 15–17)

Győr, 150 néző. V: Kapitány, Söjtöry, Kulcsár T.

GYŐR: YGUERAVIDE 14/6, RAKSÁNYI 9/3, Dombai 10/3, Varga Zs. 10/6, Hollivay 1. Csere: BARNAI 6, TAYLOR 15, Dúl P. 3/3, Papp K. 2, Török Á. 2. Edző: Mehmedovic Merim

CEGLÉD: SWANIER 9, Gorjanácz 2, SZOTIRIU 24/6, Szirony 3/3, HIGGINS 18. Csere: Licskai 3/3, Révész L., Böröndy D. 2, Kobolák 3. Edző: Gabriel Carrasco

Az eredmény alakulása. 4. perc: 12–9. 8. p.: 24–13. 13. p.: 31–20. 17. p.: 37–29. 24. p.: 51–34. 27. p.: 53–43. 34. p.: 59–54. 35. p.: 61–60. 38. p.: 64–64. 39. p.: 68–64

Mehmedovic Merim: – A csapat problémája, hogy korábban elveszítette az önbizalmát, ezért adódnak a mérkőzéseken kritikus percei. De jól dolgozunk, a küzdőképesség kifogástalan, és ez a győzelem is segít talán az önbizalom helyreállításában.

Gabriel Carrasco: – Hét napon belül a harmadik mérkőzést játszottuk, ez a terhelés meglátszott a csapat játékán. De még így is kétszer vissza tudtunk kapaszkodni, a negyedik negyedben is feljöttünk döntetlenre, végül csak nagyon kicsi különbség döntött a hazaiak javára.