A női kosárlabda NB I 13. fordulójában szombaton este az eddig még veretlen Szekszárdot fogadta a VBW CEKK Cegléd a Gál József Sportcsarnokban. A Cegléd csaknem három játékrészen át vezetni tudott, de a végső győzelmet a vendégek zsebelték be. Ungureán László tudósítása:

VBW CEKK CEGLÉD–ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 68–80 (22–17, 18–22, 15–21, 13–20)

Cegléd, 600 néző. Vezette: Cziffra, Győrffy, Balogh Gy.

CEGLÉD: MEDGYESSY 13, Kányási 2, Katona 5, Zsovár 10/6, Mokango 8. Csere: Maksimovic 11, POPOVIC 19/9, Révész B., Kobolák, Serbán. Edző: Cziczás László

SZEKSZÁRD: Studer Á. 4, OBLAK 19/6, THEODOREÁN 15/6, Bálint, MCCALL 15/3. Csere: Mansaré 8, Krnjics 10, Erkic 3, Gereben 6, Studer Zs., Kiss V. Edző: Djokics Zseljko

Az eredmény alakulása. 5. perc: 7–9. 8. p.: 17–11. 13. p.: 22–21. 18. p.: 36–34. 28. p.: 51–57. 33. p.: 57–68

Kipontozódott: McCall (35. p.), Gereben (38. p.), Zsovár (39. p.)

Cziczás László: – Nagyon küzdöttek a lányok az ország egyik legjobb csapata ellen. A két együttes között egy Teja Oblaknyi különbség volt.

Djokics Zseljko: – Egymás után harmadik idegenbeli mérkőzésünket nyertük meg, elismerés jár érte. De rászolgált a dicséretre a Cegléd is, amelyet hazai környezetben nagyon nehéz legyőzni. Kicsit fáradtak voltunk.