A női kézilabda NB II második fordulójában Dunavarsányban lépett pályára a Ceglédi Kék Cápák felnőtt és junior csapata. Jakab László ezúttal nem tudta elkísérni a lányokat, őt csakúgy, mint tavaly is többször, Varga Péter helyettesítette remekül. A Cegléd csapatában sérülés miatt csak a büntetők lövését tudta vállalni Halasi Réka és tanulmánya miatt hiányzott Vígh Cintia,  akiknek a hiányát kifogástalanul pótolták társaik. A felnőtt Cápák ismét magabiztos győzelmet szereztek és ezúttal az alaposan megfiatalított juniorok is megszerezték a két bajnoki pontot.

Varga Péter értékelése:

– A felnőtt meccsen mindkét kapusunk jó teljesítményének és a remek védekezésnek köszönhetően sok lerohanás gólt lőve szereztünk nagy vezetést. A második félidőben egy kis rövidzárlatnál 6-7 gólra feljöttek a hazaiak, de rendezni tudtuk a fejeket és 12 gólra el tudtunk menni. A juniorok a szoros első félidő után ritmust váltottak és sok lerohanás gólt szerezve magabiztos győzelemmel zártak. Gratulálok a lányoknak és a Jakszi munkájához!

Dunavarsányi TE – Ceglédi Kék Cápák 16 – 28 ( 7 – 15 )

Cegléd: Szegedi Brigitta, Juhász Bernadett(kapusok), Dobos Renáta 8, Tóth Adrien 6, Lagyjánszki Nikolett 4, Mihály Evelin 3, Kisjuhász Petra 3, Halasi Réka 3, Hörömpő Dóra 1, Györe Lilla, Német Bea, Patai Laura,

Junior eredmény:

Dunavarsányi Te – Ceglédi Kék Cápák 16 – 26 ( 9 – 11 )

Cegléd: Törőcsik Fruzsina(kapus), Patai Laura 8, Asztalos Dóra 8, Német Beáta 3, Kóté Gréta 2, Mihály Evelin 1, Ványi  Flóra 1, Imregi Blanka 1, Pék Lili 1, Kaczúr Klaudia 1, Fedák Antónia, Szűcs Noémi