A férfi kézilabda NB I szombati játéknapján Dabason lépett pályára a Ceglédi KK SE. Az első félidő végén még vezetett a Cegléd, de a találkozót a hazaiak nyerték. A Nemzeti Sport tudósítása:

DABASI KC VSE–CEGLÉDI KKSE 30–25 (13–15)

Dabas, 1200 néző. Vezette: Herczeg P., Südi P.

DABAS: Pallag – Országh 3, I. Perisic 4 (2), Simovic 1, Borsos T. 3, HALÁSZ L. 6, Kekezovic 3. Csere: HOLLÓ (kapus), BÍRÓ B. 1, Kljujko, Lepsényi, SZÖLLŐSI SZ. 5, Tokuda 2, Zakic 2 (2). Edző: Tomori Győző

CEGLÉD: Tamási – POCSAI 5 (1), SCHÄFFER 5, Spekhardt 3, Juhász K. 2, GÁBOR 4, Lászlai 3. Csere: Mojsilov (kapus), Zobec 2, Hód, Szabó B., Hajdu T., Kecskeméti, Davidovic 1, Vuckovic, Mikita J. Edző: Jakab László

Az eredmény alakulása. 9. perc: 6–6. 18. p.: 9–9. 25. p.: 12–11. 35. p.: 16–15. 49. p.: 24–19. 56. p.: 28–23

Kiállítások: 16, ill. 12 perc

Hétméteresek: 5/4, ill. 1/1

Tomori Győző: – Csak dicsérhetem csapatomat, a tavaszi fordulókra megtaláltuk kiváló sportformánkat.

Jakab László: – A második félidőben támadásban és védekezésben is csődöt mondtunk. Készülünk a jövő heti mérkőzésre, hogy hazai pályán javítani tudjunk.